Тексти: корисні ресурси для роботи з текстами
Робота з документами та файлами у форматі PDF, порівняння двох текстових файлів
Draft
Сервіс для тих, хто надає перевагу мінімалізму навіть у оформленні робочого простору. Його інтерфейс дуже простий – тут відсутні поля та кнопки форматування, тож ніщо не відволікає від створення тексту.
Необхідна реєстрація. Особливість сервісу в тому, що інтегрувати робочі дані можна звідусіль: з Google Drive, програм Evernote чи Dropbox, з платформ WordPress та Blogger. Працювати можна самостійно або разом із колегами. Співробітники, які отримали посилання на текст, матимуть право вносити туди зміни, які автор документу може відхиляти або приймати. Є опція повернення до попередньої версії тексту. Використання Draft безкоштовне.
Kami
Додаток для анотацій, що дозволяє вчителям переглядати та редагувати документи і файли у форматі PDF. Для доступу можна встановити додаток з G Suite Marketplace або розширення у браузери. Потребує створення аккаунту. Активувавши обліковий запис, ви можете поширювати файли, писати коментарі чи створювати малюнки безпосередньо у документі.
Використовуючи цей сервіс, ви спростите обмін PDF-файлами між учителем та учнями. Існує платна версія, але безкоштовної цілком достатньо для роботи. Сервіс інтегрується з Google-диском чи Google Classroom. З його допомогою можна не лише відправляти документи, але й копіювати посилання на них у блог класу чи розміщувати на сайті школи.
Diffchecker
Програма для порівняння двох текстових файлів. Корисна для тих, хто відслідковує зміни у великій кількості тексту за малий проміжок часу, наприклад, для вчителів, які перевіряють учнівські реферати та намагаються проконтролювати, чи не списували діти одне в одного.
Для порівняння текстів потрібно завантажити файли: можна або скопіювати обидва варіанти у віконця сервісу, або вказати шлях до них на локальному диску. Знайдені відмінності нумеруються та виділяються кольором.
Цей сервіс також є безкоштовним.
Немає коментарів:
Дописати коментар